NAŠE PRODUKTY

HUBERTŮV CHLÉB

Pečení domácího pečiva jsme úplně propadli. Vždyť také kouzlo voňavého a teplého chleba s jemně nakyslou chutí po našem kvásku, který jsme mimochodem pojmenovali HUBERT, nechá chladným jen málo koho. Naše pečivo můžete ochutnat v úseku samoobslužného pultu u výdeje polévek a v naší kavárně jako „Obložený chléb“. Pokud by Vás chléb okouzlil natolik, že byste se o něj chtěli podělit i se svou rodinou, neváhejte si ho objednat na pokladně v restauraci.

OCHUTNEJTE TAKÉ:
NAŠE PRODUKTY

BELGICKÁ ČOKOLÁDA

Máme novou závislost. Tou je „Naše belgická čokoláda!“ Jedná se o produkt vyrobený z vysoce kvalitní belgické čokolády značky Callebaut, jež se vyznačuje sametově jemnou chutí. Vybírány jsou pouze kakaové boby té nejvyšší kvality, které se praží v celé své skořápce, aby se uchovala delikátní vůně a silná chuť kakaa (www.callebaut.com).
Čokoládu nakupujeme již v čočkách, které temperujeme, abychom jí dali originální tvar, lesklost, tvrdost a konzistenci. Poté ji dochucujeme vybranými lahůdkami, jako jsou ořechy, sušené brusinky nebo sušený ananas.